• Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Kraj dostawy:

Zasady wykonania usługi lakierowania części w Oryginalne-Czesci.pl

1. Usługa lakierowania jest dostępna dla drobnych elementów nadwozia (zaślepki, osłony, listwy); oryginalnych produktów, dostarczanych przez producenta jako gruntowane - przygotowane do lakierowania.
2. Przy wyborze opcji lakierowania konieczne jest podanie w formularzu zamówienia, 7 ostatnich znaków numeru nadwozia (VIN) - celem doboru koloru lakieru.
3. Usługa lakierowania zamówionego produktu jest możliwa tylko dla płatności przelewem lub przez system płatności Dotpay.pl.
4. Termin wykonania usługi lakierowania to 5-10 dni roboczych. W związku z tym czas dostawy określony na stronie danego produktu zostanie wydłużony o 5-10 dni roboczych.
5. Produkty zamówione z usługą lakierowania traktowane są jako świadczenie o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu. W takim przypadku konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość.
6. Produkty polakierowane w ramach usługi lakierowania, mogą różnić się odcieniem koloru od pozostałych elementów nadwozia pojazdu.

Szybki kontakt
Jeśli nie znalazłeś szukanej części w sklepie - zapytaj!
Mamy w ofercie wszystkie części i akcesoria do samochodów BMW, MINI oraz motocykli BMW.
Jeżeli masz wątpliwości, czy część będzie pasowała do Twojego samochodu, prosimy o informację z podaniem ostatnich 7 znaków numeru nadwozia (VIN).

Zadzwoń:
Infolinia: 68 355 09 99
(czynna w godz. 8-17)

Napisz:
kontakt@oryginalne-czesci.pl
'' 44941534
NEWSLETTER

Kontakt
  • M System Paweł Wojnarowski
  • ul. 1 Maja 18
  • 67-100 Nowa Sól
  • tel: 68 355 09 99, 669 463 230
  • email: kontakt@oryginalne-czesci.pl
O sklepie

Jesteś w sklepie internetowym BMWcentrum.pl!
Oryginalne części i akcesoria BMW / Wysokiej jakości zamienniki.